KONFOR

EFES DİZAYN

Efes Dizayn olarak 2022 yılından beri yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz çeşitli outdoor ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Ürünlerimiz ile bahçe, teras, balkon ve diğer yaşam alanlarınızda rahat hissedecek ve modern görünümlü yaşam alanlarına sahip olacaksınız.
Yenilikçi

Yenilikçi Anlayış

Yaşam alanlarınızı yenilikçi bir dokunuş ile dönüştürmek adına birçok ürün sunuyoruz. Yenilikçi anlayış ile üretilen ürünlerimizle yaşam alanlarınıza modern bir görünüm kazandırıyoruz. Tasarımdan üretime kadar bütün süreçlerde yenilikçi anlayışımızdan izler göreceksiniz.

Ürünlerimizde, yenilikçi anlayışın yanı sıra işlevsellik, konfor ve estetik değerlerini bir arada bulacaksınız. Yaşam alanlarınızı tamamlayan ürünleri bizimle keşfedeceksiniz.

Kalite

Sunduğumuz tüm ürünlerde kalite kavramını gözeterek hareket ediyoruz. Bu doğrultuda Avrupa kalite standartlarına uyuyor ve bizi tercih eden kullanıcılarımızın beklentilerini tam anlamıyla karşılıyoruz.

Peki, kalite standartlarını gözeterek neyi amaçlıyoruz?

Efes Dizayn olarak önceliklerimizden birisi, bizi tercih eden kullanıcılarımızın memnuniyet duymasını sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda ürünlerimiz, uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde kaliteli materyaller ile imal edilmektedir.