TABELA GİYDİRME

Tabela giydirme, işletmelerin açık hava reklamcılık faaliyetlerinde sıklıkla tercih ettiği stratejilerden biridir. İşletmeler, marka farkındalığı oluştururken aynı zamanda potansiyel müşterilerine tanıtım yapma imkanı bulur.

Efes Dizayn olarak uzman kadromuz ve nitelikli iş gücümüz ile tabela giydirme çözümleri sunuyoruz. Hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

ARAÇ GİYDİRME

Araç giydirme uygulamaları, reklam tasarımlarının taşıtların çeşitli bölgelerine kaplanmasıdır. Araç giydirme uygulanan taşıtlar, trafikte dolaşım halindeyken potansiyel müşterilerin ilgisini çeker. Aynı zamanda marka bilinirliği oluşturmak için mükemmel bir açık hava reklamcılık stratejisidir.

Efes Dizayn olarak uzman kadromuz ve nitelikli iş gücümüz ile araç giydirme çözümleri sunuyoruz. Hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

CEPHE GİYDİRME

Cephe giydirme, binaların dış taraflarına uygulanan tasarımlardır. Bu tasarımlar, markaların kurumsal kimliğini yansıtır ya da bir ürünü veya hizmeti yansıtan geçici tasarımlar da olabilir. Genellikle insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde tercih edilen açık hava reklamcılık stratejisidir.

Efes Dizayn olarak uzman kadromuz ve nitelikli iş gücümüz ile cephe giydirme çözümleri sunuyoruz. Hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.